Szkolenie „SME Instrument dla przedsiębiorców”

Warsztat dedykowany wszystkim zainteresowanych ubieganiem się o grant w ramach największego jak do tej pory instrumentu wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu Horyzont 2020, jak również dla osób, które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z tym programem.

Szkolenie oparte o praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej przez prowadzącego będzie bazowało na pracy nad własnymi pomysłami uczestników – co pozwoli na przygotowanie przez nich wstępnego materiału do swoich przyszłych wniosków i jego szybką weryfikację przez prowadzącego.

W czasie szkolenia uczestnicy poznają kolejne kroki, które pozwolą na przygotowanie wniosku oraz będą mieli okazję jeszcze w trakcie szkolenia przygotować ich kluczowe elementy. Druga część warsztatu poświęcona będzie działaniom, które mają miejsce po otrzymaniu grantu oraz skutecznemu rozliczeniu projektu.

Prowadzący: Dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza
Prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o., doktor nauk technicznych, marynarz, nauczyciel i przedsiębiorca skuteczny w pozyskiwaniu finansowania, zaprezentuje drogę jaką przeszła spółka Sup4Nav aplikując do grantów największego instrumentu wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Horyzontu 2020, czyli SME Instrument.

  • Prowadzący: Dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza
  • Cena: 100 zł netto (płatne przelewem)
  • Data szkolenia: 26.02.2016 r. godz. 12.00 – 16.00 (rejestracja od 11.30).
  • Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, sala 3.07 (ul. Rektorska 4, Warszawa).

Zapisz się
IMG_7811